Новини

Конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності на право проведення незалежної оцінки №1

Дата публікації: Четвер, 02.06.2016 р. Автор: Гудим М.Ю.
Комунальний заклад «Запорізька центральна районна лікарня» Запорізької районної ради оголошує конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності на право проведення незалежної оцінки.

Дата і час проведення конкурсу – 20.06.2016 року о 10-00 годині.

Місце проведення конкурсу – в приміщенні конференц-залу Комунального закладу «Запорізька центральна районна лікарня»Запорізької районної ради, вул. Лікарняна, 18, Дніпровський район, м. Запоріжжя, 69089.

Мета проведення незалежної оцінки – визначення ринкової вартості індивідуального визначеного майна з метою розрахунку розміру орендної плати.

Об’єкт оцінки:

  • вільне приміщення розташоване в будівлі стаціонару Комунального закладу «Запорізька центральна районна лікарня» Запорізької районної ради загальною площею 18,1 кв. м, яке знаходиться на балансі Комунального закладу «Запорізька центральна районна лікарня» Запорізької районної ради, за адресою: Запорізький район, с. Біленьке, вул. Центральна, буд. 25-А.

Для участі в конкурсі претенденти повинні подати конкурсну документацію в запечатаному конверті з описом документів, що містяться в конверті:

  • заява на участь у конкурсі за встановленою формою;
  • копія установчого документу;
  • копія кваліфікаційних документів оцінювачів, які працюють у штатному складі, яких буде залучено до проведення оцінки та підписання звіту про оцінку майна;
  • письмові згоди оцінювачів, яких буде додатково залучено до проведення робіт з оцінки майна та підписання звіту про оцінку майна, завірені їхніми особистими підписами.
  • копія сертифікату суб’єкта оціночної діяльності, виданого ФДМУ;
  • інформація щодо претендента (документ, який містить відомості про претендента щодо його досвіду роботи, кваліфікації та особистого досвіду роботи оцінювачів, які працюють у штатному складі та яких буде додатково залучено, з проведення оцінки майна, у тому числі подібного майна тощо)

Конкурсна пропозиція має містити пропозицію щодо вартості виконання робіт, а також строку виконання робіт.

Конкурсну документацію слід подавати до 09-00 години 20.06.2016 року юрисконсульту, секретарю комісії з відбору суб’єктів оціночної діяльності Петренко Тетяні Степанівні за адресою: Комунальний заклад «Запорізька центральна районна лікарня» Запорізької районної ради, за адресою: вул. Лікарняна, 18, Дніпровський район, м. Запоріжжя, 69089, кабінет юрисконсульта.

Телефон для довідок: 223-61-34

Рижова Н.М. голова конкурсної комісії з відбору суб’єктів оціночної діяльності Комунального закладу «Запорізька центральна районна лікарня» Запорізької районної ради© 2015-2021 КЗ "Запорізька центральна районна лікарня" ЗРР.
Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначено інше.
Розробник: Гудим М.Ю.